Outlast 2

A je to tady! Konečně jsem začal překládat hru Outlast 2! Překlad jede a jede! Hned jak bude něco nového, tak to jsem napíšu! :) 

UPOZORNĚNÍ:  Překlad bude s plnou diakritikou! Díky jednomu členovi se mi podařilo dát do hry český font! :)

Outlast 2 je hororová hra a pokračování nezapomenutelné hry Outlast. I tento díl má spoustu okamžiků, kdy vám ztuhne krev v žilách.

Pokud chete překlad podpořit můžete na účet:  2344869016/3030 

Do zprávy pro příjemce napište: Outlast 2

Každého příspěvku si velice vážím! 

Pokud máte dotazy napište na ig: @preklady_od_misaka nebo na email: prekladyodmisaka@gmail.com

Komentáře

Napište číslo 100 slovem
Piggsy napsal
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s překladem. Kdy by mohl být přibližně hotový? Děkuji :-)
Mišák napsal
@Piggsy Překlad se pomalu chýlí ke konci :) Jen musím ještě přeložit pár dokumentů a pak už příjde jen testování a překlad je hotový. Zřejmě kvůli vytíženosti bude překlad hotov do konce měsíce.
Piggsy napsal
Moc děkuji, hru už mám koupenou a čekám jen na tuto češtinu. Opravdu velký DÍK a respekt za tvou práci, těším se. :-)
Insate napsal
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy bude čeština hotová? Nikam nespěchám, ale chtěl bych to vědět protože jsem si hru zrovna koupil a bylo by skvělé mít k tomu i češtinu. Jinak skvělá práce :-) (18.02.2021)
Roman napsal
zdravim sikovneho prekladatele, byl by autor prekladu Outlast 2 ochoten jej upravit i pro Nintendo Switch verzi? mohu dodat strukturu souboru. děkuji. :)
Lukygo napsal
Zdar, jenom ve hře je pár textů, které si zapomněl přeložit. Občas mi to dávalo anglické texty, a pak v jednom slovu máš překlep máš tam "třtím" nebo něco takového a mělo by tam být "třetím". Jinak slušná práce po dokončení hry aj něco málo přispěji.
Mišák napsal
@Lukygo mohl by si mi kdyžtak poslat ty anglické texty třeba na instagram nebo email? Ať to kdyžtak nastřádám a do příště opravím. Jinak děkuji moc! :)
Lukygo napsal
@Mišák jasné až tu hru dohraju, tak ti to napíšu.
Míra Díra napsal
Zdravím všechny zdejší kolegy.. Normálně nepíšu komenty, recenze atd. Ale tady teda jako fakt musím udělat vyjímku.. Bomba práce! Fakt bomba práce pane, klobouky jsou na zemi. Neříkám, že anglicky neřeknu třeba ani rohlík, ale outlastík 2 mi vždycky příšel hodně hardcore na překlad pro víceméně neznalce těch keců, co tam furt jedou.. Jsem opravdu strašně rád, že jsi pro nás udělal překlad a doufám, že se Ti to všechno vrátí.. protože fakt klobouk dolů.. Zachránil jsi hodně životů..
Stránka: 1

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený